برداشت از ریش

برداشت مو از ریش

برداشت مو از ریش یکی دیگر از موارد تبلیغی نادرست در کاشت مو می باشد . در حقیقت اگر موی سر برای کاشت مو ( حتی با برداشت چند جلسه ) کفایت بکند برداشت مو از ریش و سایر نقاط بدن کاری غیر علمی و غیر اخلاقی و در جهت فریب بیمار می باشد .

برداشت مو از ریش امکان دارد و از نظر علمی تایید شده می باشد اما در موارد خاصی انجام می شود یعنی اگر برای فردی چند بار از موی سر برداشت انجام شد و دیگر موی سر جوابگو نبود و هنوز مو لازم داشتیم با ذکر کردن خطرات برداشت مو از ریش می توانیم مو را از ریش برداشت کنیم .

بزرگترین خطر برداشت مو از ریش احتمال ایجاد کلوئید یا گوشت اضافه می باشد زیرا گردن و صورت از مناطق پر خطر ایجاد کلوئید می باشد و اگر برای بیمار کلوئید ایجاد شود درمان آن و مخفی کردن آن بینهایت سخت می باشد .در ضمن در مناطق برداشت شده همیشه جوشهای کوچکی وجود دارد که موقع اصلاح صورت آزار دهنده خواهد بود . از این نظر بهتر است تا حد ممکن از ریش مو برداشته نشود .

متاسفانه در حال حاضر برداشت از ریش به عنوان یک مزیت و تبلیغ استفاده می شود یعنی برای هر فردی که برای کاشت مو مراجعه می کند برداشت از ریش را توصیه می کنند حتی اگر مقدار کمی مو لازم داشته باشد و موی سر کفایت بکند و برای این برداشت غیر علمی و نادرست هزینه گزافی نیز دریافت می کنند !!

بدانید اگر موی سر برای کاشت مو کفایت بکند  باید فقط از این مو استفاده شود  و برداشت مو از ریش و سایر نقاط بدن کاری غیر علمی و غیر اخلاقی و در جهت فریب بیمار می باشد .

دنیایتان را تکان می دهیم

تا دیگران را شکست دهید

شاهکار هنر دست متخصصین برای ایجاد فوق العادگی

کلینیک کاشت موی دکتر رضائی | معتبرترین کلینیک کاشت موی ایران

کلینیک کاشت موی دکتر رضائی تنها کلینیک کاشت مو در ایران  است که قسمتهای مهم جراحی و کاشت شما توسط جراح متخصص کاشت مو انجام می شود .  بهترین نتایج کاشت مو در ایران متعلق به کلینیک مو ایران می باشد . کلینیک مو ایران دارای تعداد زیادی نمونه عکس و فیلم بعد از کاشت می باشد و دکتر رضائی بیشترین برنامه علمی در مورد کاشت مو در تلویزیون را داشته است

تلفن و تلگرام مشاوره : 09121180588
نشانی:تهران – 35 متری قیطریه – اول خیابان حداد نژاد – کوچه اتحادیه املاک – پلاک 4
شماره تماس: 02122232380  و  09121180588