روش جدید اسمارت گرافت

روش جدید اسمارت گرافت به معنی کاشت موی هوشمند می باشد . در این روش انحصاری که توسط کلینیک کاشت موی دکتر رضائی ابداع شده و فقط در این کلینیک انجام می شود موها به صورت هوشمند آنالیز می شوند و سپس مجزا شده و در هنگام برداشت و کاشت بر اساس آنالیز انجام شده بهترین موها برداشت شده و هر گرافت بر اساس تکنیک هوشمند در جای مشخص خود کاشته می شود . با این تکنیک جدید ما هدر رفتن موها را به صفر رسانده ایم و تک تک مویی که در بانک موی شما وجود دارد آنالیزشده و در صورت مفید بودن برداشته و در منطقه مناسب خود کاشت می شود . در این تکنیک بیشترین مقدار مو برداشته می شود و بالاترین تراکم برای فرد ایجاد می شود . منطقه کاشت شده حالت بسیار طبیعی داشته ، سوراخها کاملا مخفی می باشد و به هیچ وجه منطقه کاشت حالت غیر طبیعی نخواهد داشت . خط مو بسیار طبیعی می باشد و تشخیص منطقه کاشت شده و کاشت نشده غیر ممکن می باشد .
روش اسمارت گرافت معجزه ای در کاشت مو می باشد و بسیاری از مشکلاتی که در روشهای قدیمی کاشت مو وجود داشته است با این تکنیک رفع شده است و معجزه ای در چهره شما ایجاد خواهد کرد .

دنیایتان را تکان می دهیم

تا دیگران را شکست دهید

شاهکار هنر دست متخصصین برای ایجاد فوق العادگی

کلینیک کاشت موی دکتر رضائی | معتبرترین کلینیک کاشت موی ایران

کلینیک کاشت موی دکتر رضائی تنها کلینیک کاشت مو در ایران  است که قسمتهای مهم جراحی و کاشت شما توسط جراح متخصص کاشت مو انجام می شود .  بهترین نتایج کاشت مو در ایران متعلق به کلینیک مو ایران می باشد . کلینیک مو ایران دارای تعداد زیادی نمونه عکس و فیلم بعد از کاشت می باشد و دکتر رضائی بیشترین برنامه علمی در مورد کاشت مو در تلویزیون را داشته است

تلفن و تلگرام مشاوره : 09121180588
نشانی:تهران – 35 متری قیطریه – اول خیابان حداد نژاد – کوچه اتحادیه املاک – پلاک 4
شماره تماس: 02122232380  و  09121180588