دروغ های کاشت مو

دروغ های کاشت مو

متاسفانه در تبلیغات کاشت مو موارد کذب و نادرست بسیار دیده می شود که هدف آن جذب بیمار به هر نحو ممکن می باشد  و در نهایت مشکلات زیادی برای مراجعین محترم کاشت مو ایجاد می شود در این قسمت سعی شده تا حد ممکن تبلیغات کذبی که انجام می شود توضیح داده شود تا مراجعین محترم در دام این تبلیغات دروغ گرفتار نشوند .

دروغ بزرگی به نام sut

بزرگترین دروغی که تاکنون در کاشت مو ایجاد شده و متاسفانه توسط ما ایرانیان !

این یک کلمه کاملا من درآوردی توسط یک انستیتو ترمیم مو می باشد که متاسفانه مورد اقبال زیاد مراجعین کاشت مو و مراکز کاشت مو قرار گرفته است !

ادامه ……

کاشت مو با دستگاه اتوماتیک

یکی از موارد کذب تبلیغات کاشت مو دستگاه اتوماتیک می باشد . این دستگاه در ایران موجود نیست و معمولا برداشت اف ای تی با دستگاه برقی که همه کلینیک ها آنرا دارند با این عنوان تبلیغ کذب می شود .

ادامه…..

کاشت مو با تراکم چند برابر

یکی از تبلیغات کذب کاشت مو با تراکم چندین برابر نسبت به بقیه کلینیک ها می باشد که متاسفانه توسط مراکزی انجام می شود که بیشترین صدمه را به مراجعین کاشت مو می زنند و کمترین تراکم را برای آنها ایجاد می کنند .

ادامه…..

دنیایتان را تکان می دهیم

تا دیگران را شکست دهید

شاهکار هنر دست متخصصین برای ایجاد فوق العادگی

کلینیک کاشت موی دکتر رضائی | معتبرترین کلینیک کاشت موی ایران

کلینیک کاشت موی دکتر رضائی تنها کلینیک کاشت مو در ایران  است که قسمتهای مهم جراحی و کاشت شما توسط جراح متخصص کاشت مو انجام می شود .  بهترین نتایج کاشت مو در ایران متعلق به کلینیک مو ایران می باشد . کلینیک مو ایران دارای تعداد زیادی نمونه عکس و فیلم بعد از کاشت می باشد و دکتر رضائی بیشترین برنامه علمی در مورد کاشت مو در تلویزیون را داشته است

تلفن و تلگرام مشاوره : 09121180588
نشانی:تهران – 35 متری قیطریه – اول خیابان حداد نژاد – کوچه اتحادیه املاک – پلاک 4
شماره تماس: 02122232380  و  09121180588