در باره ما

کلینیک کاشت موی دکتر رضائی معتبرترین و قدیمی ترین کلینیک کاشت موی ایران می باشد که موسس و پزشک آن متخصص جراح کاشت مو می باشد .

اکثر مراکز کاشت مو موسس آن فردی غیر پزشک  می باشد  که تعدادی پزشک و تکنسین را برای مرکز خود استخدام نموده است اما در کلینیک دکتر رضائی موسس و صاحب کلینیک و پزشک کلینیک و جراح کاشت موی شما همه خود دکتر رضائی می باشد .

دکتر رضائی با بهره گیری از تخصص خود و نیز پشتوانه حدود 17 سال تجربه کاشت مو بهترین متخصص کاشت مو در ایران می باشد و نمونه کارهای گالری کاشت موی ما موید این جمله می باشد .

ما در کلینیک خود از بهترین تکنسین های کاشت مو با سابقه و تجربه طولانی استفاده می کنیم و به هیچ وجه تکنسین کم سن یا آموزشی در کلینیک ما کارآموزی نمی کند .

تجهیزات کاشت مو در کلینیک ما از جدیدترین و به روزترین وسائل کاشت مو می باشد که با رشد سریع تکنیک های کاشت مو این تجهیزات نیز به روز شده اند .

وسائل مصرفی کاشت مو نیز از بهترین وسایل موجود در بازار ایران استفاده می شود که تعدادی از موارد مصرفی بهترین های داخلی می باشد مثل گاز استریل کاوه و تعدادی نیز از برندهای معتبر اروپایی می باشد مثل تیغهای سان مورتون انگلیسی . توجه داشته باشید در چند سال اخیر مواد مصرفی بسیار گران شده است اما کلینیک دکتر رضائی همچنان از بهترین مواد مصرفی پزشکی استفاده می نماید .