روش BHT
برداشت مو از بدن

روش BHT

برداشت مو از بدن

 

روش BHT  یا برداشت مو از بدن روش جدیدی در برداشت و کاشت مو نیست و این روش در حقیقت همان روش FIT می باشد که بجای برداشت مو از سر از بدن مو برداشته می شود . پس روش BHT یعنی FIT از بدن یعنی برداشت مو از جایی غیر از پشت سر اما با تکنیک اف آی تی .

متاسفانه در مورد این روش دروغپردازی تبلیغاتی زیادی می شود و بیشترین جمله دروغی که گفته می شود جمله ” ما سر شما را با موهای پشت سر کاشت می کنیم و لابلای آنرا با روش BHT تراکم می دهیم ” می باشد که این جمله کاملا کذب و جهت فریب مراجعین می باشد !

موهای بدن موهای مناسبی جهت کاشت مو نیست گرافتهای آن معمولا تک تار مو می باشد و تراکم مناسبی ایجاد نمی کند.برداشت آن سخت و بسیار دردناک است و معمولا تعداد اندکی برداشت می شود که با موهای برداشت شده از سر قابل مقایسه نیست و در محل برداشت بدن احتمال ایجاد کلوئید یا گوشت اضافه از سر بیشتر است و اگر در این محل گوشت اضافه ایجاد شود مخفی کردن یا پوشاندن آن توسط بیمار سختتر می باشد ( در سر اگر گوشت اضافه ایجاد شود کافی است اندکی موها را بلند نگه داریم که هیچ چیز دیده نمی شود اما اگر گوشت اضافه در صورت در محل برداشت از ریش ایجاد شود بیمار برای تمام عمر زجر می کشد .)

برداشت مو از بدن در مواقعی که بانک موی سر مناسب است و منعی جهت برداشت مو از سر نداریم ممنوع می باشد .پس اگر موی سر شما کافی می باشد و به شما گفته شود ما با موی بدن لابلای موها را تراکم می دهیم در جهت فریب دادن شما به شما آسیب می زنند زیرا می شد همین تراکم دادن را با موی سر که بهتر است انجام داد و مشکلات برداشت مو از بدن را به بیمار تحمیل نکرد .! متاسفانه این مورد تبلیغاتی کذب و آسیب زننده در تبلیغ برداشت از ریش به وفور دیده می شود .

برداشت مو از بدن وقتی قابل قبول می باشد که بانک موی سر کفاف نباشد و موی بیشتری لازم باشد و بیمار باید دقیقا در مورد تکنیک و درد برداشت و مقدار نتیجه دهی و عوارض احتمالی کاملا توجیه شود که در این صورت موارد نادری کاندید برداشت از بدن یا BHT می باشند .

در برداشت مو از بدن از مناطق پر مو مانند موی سینه ، موی پشت ، موی ریش ، موی زیر بغل یا موی نواحی تناسلی مو برداشته و حتما باید لابلای موهای سر کاشته شود تا کم تراکمی یا تغییر شکل موها خودش را کمتر نشان دهد .

 

 

دنیایتان را تکان می دهیم

تا دیگران را شکست دهید

شاهکار هنر دست متخصصین برای ایجاد فوق العادگی

کلینیک کاشت موی دکتر رضائی | معتبرترین کلینیک کاشت موی ایران

کلینیک کاشت موی دکتر رضائی تنها کلینیک کاشت مو در ایران  است که قسمتهای مهم جراحی و کاشت شما توسط جراح متخصص کاشت مو انجام می شود .  بهترین نتایج کاشت مو در ایران متعلق به کلینیک مو ایران می باشد . کلینیک مو ایران دارای تعداد زیادی نمونه عکس و فیلم بعد از کاشت می باشد و دکتر رضائی بیشترین برنامه علمی در مورد کاشت مو در تلویزیون را داشته است

تلفن و تلگرام مشاوره : 09121180588
نشانی:تهران – 35 متری قیطریه – اول خیابان حداد نژاد – کوچه اتحادیه املاک – پلاک 4
شماره تماس: 02122232380  و  09121180588