روش دروغین SUT

فریب و دروغ بزرگی به نام SUT

متاسفانه یکی از بلایای کاشت مو دروغگویی مراکز کاشت مو و تمایل زیاد بیماران کاشت مو برای پذیرش این موارد عجیب و غریب و غیر علمی می باشد . یکی از این موارد کلمه دروغ و من درآوردی sut می باشد .

چند سال قبل یک موسسه ترمیم مو به نام رن…س که فعالیت اصلی و مجوز آنان ساخت کلاه گیس است تصمیم گرفت به صورت غیر قانونی وارد حیطه پزشکی کاشت مو شود و در شروع کار تبلیغات وسیع اینترنتی با انواع دروغ های عجیب و غریب در مورد کاشت مو راه انداخت . اکثر کلیپ ها و عکسهایی که به عنوان کاشت مو ارائه داد ترمیم با کلاه گیس بود . و در این پروسه تبلیغاتی ، اسم عجیب غریبی به نام sut را هم اختراع کردند و هر چیزی که یک مراجع کاشت مو را خوشحال میکند را گفتند با روش sut قابل انجام می باشد . متاسفانه این دروغ مورد قبول مراجعین محترم کاشت مو واقع شده است و اکنون در سرچ کلمات مرتبط با کاشت مو کلمه دروغین sut از دو کلمه اصلی fut و fit  جلوتر می باشد و تقریبا در همه مشاوره ها مراجعین از روش sut نیز سوالی مطرح می کنند . بدتر آنکه خیلی از دوستان نمی خواهند روش FUT  یا FIT  را انجام دهند و فقط می خواهند روش SUT  انجام شود !! بد به حال ما !!!! چقدر راحت فریب می خوریم !

در ابتدا هیج چیزی در مورد تکنیک sut نداشتند که بگویند و ووقتی می پرسیدی این روش جدید که شما می گویید چه تکنیک جدیدی دارد فقط از مزایای sut می گفتند که چه بسیار کارهای نشدنی با این روش جدید شدنی شده است . اما در حال حاضر اگر بگویید این روش چیست به شما می گویند این روش fit می باشد که با دستگاه انجام می شود و مقداری چیزهای دیگر هم با آن مخلوط می کنند !

دوستان عزیز : روش جدیدی به نام sut وجود ندارد . این کلمه ساخته شده یک انستیتو ترمیم مو است که به صورت غیر قانونی در حال فعالیت می باشد . این کلمه در هیچ سایت خارجی و کتاب علمی وجود ندارد ( در اینترنت سرچ کنید ) . وفقط و فقط برای فریب شما ساخته و پرداخته و تبلیغ شده !!

دنیایتان را تکان می دهیم

تا دیگران را شکست دهید

شاهکار هنر دست متخصصین برای ایجاد فوق العادگی

کلینیک کاشت موی دکتر رضائی | معتبرترین کلینیک کاشت موی ایران

کلینیک کاشت موی دکتر رضائی تنها کلینیک کاشت مو در ایران  است که قسمتهای مهم جراحی و کاشت شما توسط جراح متخصص کاشت مو انجام می شود .  بهترین نتایج کاشت مو در ایران متعلق به کلینیک مو ایران می باشد . کلینیک مو ایران دارای تعداد زیادی نمونه عکس و فیلم بعد از کاشت می باشد و دکتر رضائی بیشترین برنامه علمی در مورد کاشت مو در تلویزیون را داشته است

تلفن و تلگرام مشاوره : 09121180588
نشانی:تهران – 35 متری قیطریه – اول خیابان حداد نژاد – کوچه اتحادیه املاک – پلاک 4
شماره تماس: 02122232380  و  09121180588