هزینه کاشت مو

قیمت کاشت مو یا هزینه کاشت مو بر اساس پارامترهای متفاوتی تعیین می شود و شامل طیف گسترده ای می باشد . در این طیف گاه قیمت های بسیار پایین دیده می شود که باعث نگرانی مراجع کاشت مو می شود و گاه قیمتهای بالایی گفته می شود که باعث تعجب افراد می شود . اما با توجه به شرایط فعلی حد قیمت متوسط کاشت مو معمولا بین 4 تا 15 میلیون تومان می باشد و هزینه کاشت مو اگر زیر چهار میلیون یا بالای 15 میلیون گفته شود مقداری غیر معمول می باشد.

به دلیل آنکه کاشت مو هزینه های مختلفی مانند قیمت وسائل مصرفی کاشت مو ، دستمزد تکنسین های کاشت مو ، هزینه یا اجاره اتاق عمل کاشت مو ، دستمزد پزشک کاشت مو و در نهایت سود کلینیک وجود دارد بنابراین هزینه ای که بیمار پرداخت می کند در چندین مورد تقسیم می شود و تمام آن برای پزشک نیست و در ضمن قیمت زیر چهار میلیون چیزی برای پزشک باقی نمی ماند بنابراین اگر جایی قیمت زیر چهار میلیون اعلام شد مشکلی وجود دارد!

گاه قیمت های بالاتر از 15 میلیون تومان هم اعلام می شود که بر اساس سیاست کلینیک قیمت گذاری شده است اما اکثر موارد قیمت کاشت مو زیر 15 میلیون می باشد .

قیمت کاشت مو در کلینیک دکتر رضائی حد متوسط اعداد بالا می باشد و بر اساس نوع روش انجام شده ، وسعت طاسی کاشت شده ، بانک موی فرد متقاضی و سایر موارد تعیین می شود .کاشت مو در کلینیک دکتر رضائی با نظارت مستقیم دکتر رضائی انجام می شود .

معمولا پس از مشاوره حضوری یا آنلاین و قبل از فیکس عمل هزینه نهایی کاشت مو اعلام می شود .