چندین هزار بیمار

چندین هزار بیمار و سابقه طولانی کاشت مو

یکی از مواردی که زیاد در تبلیغات کاشت مو دیده می شود کلماتی مانند با سابقه ۲۰ ساله کاشت مو  یا مثلا با انجام بیشتر از ۲۰ هزار عمل کاشت مو و از این قبیل تبلیغات می باشد ، بدانید اکثر این اعداد و ارقام دروغ می باشد :

۱ – اکثر این تبلیغات دروغ است یعنی یک مرکز کاشت مو شاید کمتر از دوسال سابقه کار داشته باشد و کمتر از ۵۰۰ کاشت تاکنون داشته و این تبلیغات کذب را راه می اندازد شما می توانید عکس بیماران ۱۰ سال قبل مرکز را درخواست کنید !

۲- مراکزی هستند که سابقه نسبتا طولانی و تعدادبیمار نسبتا بالایی دارند گرچه اعدادی هم که آنها می گویند خیلی بیشتر از واقعیت است اما.. اما این مراکز تحت نظر یک دکتر نبوده است و مرتبا پرسنل و پزشکان آن عوض شده است و تجربیات پزشکان قبلی از بین رفته و به جایی دیگر منتقل شده . بنابر این تعداد بالای عمل یا سابقه طولانی مرکز مزیتی برای آن مرکز نیست !

۳ – مراکز معدودی هستند که سابقه طولانی بالای ۱۰ سال در کاشت مو دارند و تعداد نسبتا بالایی کاشت مو در این سالها داشته اند و از اول تحت نظر یک پزشک بوده اند یعنی آن پزشک صاحب آن کلینیک می باشد . این مراکز می توانند از این مزیت تبلیغی استفاده کنند و دارای اعتبار بیشتری می باشند که شما می توانید در مشاوره از مشاور خود صریحا سوالات را مطرح کنید .

دنیایتان را تکان می دهیم

تا دیگران را شکست دهید

شاهکار هنر دست متخصصین برای ایجاد فوق العادگی

کلینیک کاشت موی دکتر رضائی | معتبرترین کلینیک کاشت موی ایران

کلینیک کاشت موی دکتر رضائی تنها کلینیک کاشت مو در ایران  است که قسمتهای مهم جراحی و کاشت شما توسط جراح متخصص کاشت مو انجام می شود .  بهترین نتایج کاشت مو در ایران متعلق به کلینیک مو ایران می باشد . کلینیک مو ایران دارای تعداد زیادی نمونه عکس و فیلم بعد از کاشت می باشد و دکتر رضائی بیشترین برنامه علمی در مورد کاشت مو در تلویزیون را داشته است

تلفن و تلگرام مشاوره : 09121180588
نشانی:تهران – 35 متری قیطریه – اول خیابان حداد نژاد – کوچه اتحادیه املاک – پلاک 4
شماره تماس: 02122232380  و  09121180588