چگونه نوبت کاشت مو بگیریم ؟

چگونه نوبت عمل کاشت مو بگیریم ؟

پس از مشاوره کامل کاشت مو در صورتی که شما تمایل به انجام عمل کاشت مو در کلینیک دکتر رضائی دارید می بایست عمل خود را فیکس کنید و نوبت عمل بگیرید .

برای فیکس عمل شما باید دو کار انجام دهید

۱ – پرداخت بیعانه و تعیین روز عمل پیوند مو

۲ – انجام آزمایشات کاشت مو

پرداخت بیعانه و تعیین روز عمل پیوند مو

جهت تعیین روز عمل و انتخاب تکنسین مناسب کاشت شما و آماده سازی اتاق عمل مناسب شما لازم است مبلغی به عنوان بیعانه بپردازید تا کلینیک هماهنگی های لازم را برای شما بعمل آورد .

مبلغ بیعانه ۵۰۰ هزار تومان می باشد و به عنوان قسمتی از هزینه عمل دریافت می شود . پرداخت بیعانه از طریق حضور در کلینیک میسر می باشد و نیز می توانید شماره کارت را از کلینیک دریافت نموده و به صورت غیر حضوری مبلغ را کارت به کارت نموده سپس به کلینیک اطلاع دهید تا روز عمل برای شما ثبت شود .در صورت بروز مشکل و کنسلی عمل تا ۲۴ ساعت قبل از عمل مبلغ بیعانه قابل برگشت می باشد .

انجام آزمایش های کاشت مو :

برای انجام عمل کاشت مو شما باید آزمایشهای زیر را انجام دهید و حتما جواب آن باید برای روز عمل آماده شده باشد .این آزمایشات جهت تعیین سلامت بدنی شما برای انجام عمل جراحی کاشت مو می باشد و تعیین کننده مقدار پاسخ شما به عمل کاشت مو یا بررسی موهای شما نیست .

لیست آزمایشات کاشت مو بدین قرار است :

CBC-BS-BUN-CR-SGOT-SGPT-ALK PHOS-PT-PTT-CT-BT-HBSAG-HCVAB-HIVAB-U/A

برای انجام این آزمایشات نیازی به ناشتا بودن نیست و بعضی از ازمایشگاه ها یک هفته زمان برای جواب دهی آنها تعیین می کنند . هزینه این ازمایشات حدود ۲۵۰ هزار تومان می باشد که جزء هزینه های دریافتی کلینیک نیست .

دنیایتان را تکان می دهیم

تا دیگران را شکست دهید

شاهکار هنر دست متخصصین برای ایجاد فوق العادگی

کلینیک کاشت موی دکتر رضائی | معتبرترین کلینیک کاشت موی ایران

کلینیک کاشت موی دکتر رضائی تنها کلینیک کاشت مو در ایران  است که قسمتهای مهم جراحی و کاشت شما توسط جراح متخصص کاشت مو انجام می شود .  بهترین نتایج کاشت مو در ایران متعلق به کلینیک مو ایران می باشد . کلینیک مو ایران دارای تعداد زیادی نمونه عکس و فیلم بعد از کاشت می باشد و دکتر رضائی بیشترین برنامه علمی در مورد کاشت مو در تلویزیون را داشته است

تلفن و تلگرام مشاوره : 09121180588
نشانی:تهران – 35 متری قیطریه – اول خیابان حداد نژاد – کوچه اتحادیه املاک – پلاک 4
شماره تماس: 02122232380  و  09121180588