کاشت ابرو

کاشت ابرو

کاشت ابرو

کاشت ابرو یکی از مباحث جذاب کاشت مو می باشد . در کاشت ابرو موها معمولا از پشت سر برداشته می شود و این موها در ابرو کاشت می شود . تکنیک کلی کاشت ابرو و سیر بعد از عمل آن تقریبا مشابه کاشت موی سر می باشد و ابروی کاشته شده حدود ۶ تا ۱۲ ماه طول می کشد تا کامل شود و نتیجه نهایی ایجاد شود .

در انتخاب بیمار کاشت ابرو و نیز در انتخاب منطقه برداشت پشت سر باید دقت کافی شود تا ابروی کاشته شده در حد قابل قبول زیبایی داشته باشد .

اکثر خانمهایی که جهت کاشت ابرو مراجعه می کنند کاندید مناسب کاشت ابرو نیستند زیرا کاشت ابرو برای تراکم دادن ابروی کم پشت مناسب نیست و نیز کاشت ابرو برای تغییر فرم ابرو نیز مناسب نیست و اکثر مراجعین کاشت ابرو برای این دو مورد مراجعه می کنند .

بیشترین مورد قابل قبول برای کاشت ابرو وقتی می باشد که قسمتی از ابرو وجود نداشته باشد یا خط بخیه داخل ابرو باشد که این دو گروه پاسخ خوبی از کاشت ابرو خواهند داشت .

کاشت ابرو قبل از عمل

کاشت ابرو قبل از عمل

 

کاشت ابرو بعد از عمل

کاشت ابرو بعد از عمل

 

دنیایتان را تکان می دهیم

تا دیگران را شکست دهید

شاهکار هنر دست متخصصین برای ایجاد فوق العادگی

کلینیک کاشت موی دکتر رضائی | معتبرترین کلینیک کاشت موی ایران

کلینیک کاشت موی دکتر رضائی تنها کلینیک کاشت مو در ایران  است که قسمتهای مهم جراحی و کاشت شما توسط جراح متخصص کاشت مو انجام می شود .  بهترین نتایج کاشت مو در ایران متعلق به کلینیک مو ایران می باشد . کلینیک مو ایران دارای تعداد زیادی نمونه عکس و فیلم بعد از کاشت می باشد و دکتر رضائی بیشترین برنامه علمی در مورد کاشت مو در تلویزیون را داشته است

تلفن و تلگرام مشاوره : 09121180588
نشانی:تهران – 35 متری قیطریه – اول خیابان حداد نژاد – کوچه اتحادیه املاک – پلاک 4
شماره تماس: 02122232380  و  09121180588