کاشت مو با تراکم چند برابر

کاشت مو با تراکم چند برابر

جدیدا در تبلیغات کاشت مو بعضی مراکز مدعی شده اند با روش های جدیدی که خودشان کشف کرده اند یا با وسایل جدیدی که خودشان اختراع کرده اند یا از خارج وارد کرده اند کاشت مویی با تراکم چند برابر بقیه کلینیک ها ( ۵ برابر بقیه جاها )  انجام می دهند !! و اگر چند نمونه کار از این ۵ برابر شده ها بخواهی یا عکس فتوشاپ نشانت می دهند یا عکس و فیلم کلاه گیس !

برای بالا بردن تراکم کاشت مو عوامل زیادی دخالت دارند و پزشکانی که به صورت علمی و اخلاقی کار می کنند بهترین آنان نسبت به بدترین آنان تفاوت تراکمی که ایجاد می کنند در حد ۲۰ تا ۳۰ درصد می باشد و نه در حد چند برابر یا ۵ برابر . یعنی دو پزشک خوب اگر یکی خیلی بهتر از دیگری باشد تفاوتش با دیگری حدود ۲۵ درصد می باشد ( البته هر دو پزشک علمی و اخلاقی هستند و من با افرادی که غیر پزشکی کار می کنند و به قیمت صدمه به بیمار کارهای عجیب غریب می کنند کاری ندارم .)

برای بالا بردن تراکم باید : بانک مو خوب باشد ، گرافت ها چند مویی باشند ، ضخامت گرافت ها خوب باشد ، وسعت طاسی زیاد نباشد ، خونرسانی محل کاشت خوب باشد و…. اینها عوامل مربوط به بیمار است .

برای بالا بردن تراکم باید : پزشک بتواند یک جراحی خوب انجام دهد و فلپ پهن و بزرگ ( باریکه پوست و مویی که از پشت سر برداشته می شود ) بردارد ، تا حد ممکن کمتر از اپی نفرین استفاده کند  ، بیشترین مقدار شکاف را در محل کاشت ایجاد کند و مراقب باشد دچار نکروز نشود(پوست سر سیاه نشود ) ، کاشت خیلی سریع انجام شود و گرافتها سریعتر کاشته شوند ، کرافتها در حین کاشت گرم یا خشک نشوند .و……. اینها عوامل مربوط به نیروی انسانی می باشد .

برای بالا بردن تراکم باید : از بهترین وسائل و تیغ ها استفاده شود تا گرافتها سالم جدا شود و در حین برداشت صدمه نبیند ، دستگاه برداشت اف ای تی ( میکروموتور ) استاندارد و بدون لرزش باشد تا گرافتهای اف آی تی صدمه نبینید ( تکنسینهایی که به صورت گردشی کار می کنند و خودشان دستگاه دارند این دستگاهها ارزان قیمت و بی کیفیت هستند و موقع برداشت اف آی تی  باعث صدمه زیادی به بافت می شوند .) ، گازجراحی مورد استفاده ( پارچه های نخی مورد استفاده ) باید از جنس خوب و بدون پرز باشد تا حساسیت ایجاد نکند  ، وسایل جراحی و کاشت باید استریل و تمیز باشد ، محیط کاشت باید مناسب و خنک باشد و…..اینها عوامل محیطی و دستگاهی می باشد

و عوامل بسیار دیگری که باعث بهتر شدن کار یک کلینیک به کلینیک دیگری می شود . پزشکانی که می خواهند نتایج بهتری داشته باشند باید در حد امکان چند مورد از موارد بالا را بهبود بخشند تا مثلا ۱۰ درصد تراکم را از پزشک دیگر بهتر کنند . مثلا تکنسین های قدیمی را استخدام کنند که حقوق بیشتری طلب می کنند یا از تیغ های جراحی سان مورتون استفاده کنند که حدود ۴ برابر بقیه تیغ ها قیمت دارند . یا برداشت جراحی پشت سر را به جای اینکه تکنسین انجام دهد به جراح واگذار کنند که باید هزینه اضافی به دکتر جراح پرداخت کنند .  یا مراکزی که کل کار را تکنسین انجام می دهد چندین پزشک ناظر بر کاشت مو استخدام کنند تا کارها خوب انجام شود یا …. …. می بینید برای اندکی بهتر کردن شرایط باید هزینه زیادی متحمل شد !

اینکه یکی بگوید من تراکم ۵ برابر ( ۵۰۰ درصد ! ) بقیه ایجاد می کنم  بعد می بینی کل کار را تکنسین انجام می دهد پزشکی نه در حین جراحی و نه بعد از آن در کار نیست از کم کیفیت ترین و ارزانترین وسایل موجود استفاده می کند و……. قضاوت با شماست !!!

 

 

دنیایتان را تکان می دهیم

تا دیگران را شکست دهید

شاهکار هنر دست متخصصین برای ایجاد فوق العادگی

کلینیک کاشت موی دکتر رضائی | معتبرترین کلینیک کاشت موی ایران

کلینیک کاشت موی دکتر رضائی تنها کلینیک کاشت مو در ایران  است که قسمتهای مهم جراحی و کاشت شما توسط جراح متخصص کاشت مو انجام می شود .  بهترین نتایج کاشت مو در ایران متعلق به کلینیک مو ایران می باشد . کلینیک مو ایران دارای تعداد زیادی نمونه عکس و فیلم بعد از کاشت می باشد و دکتر رضائی بیشترین برنامه علمی در مورد کاشت مو در تلویزیون را داشته است

تلفن و تلگرام مشاوره : 09121180588
نشانی:تهران – 35 متری قیطریه – اول خیابان حداد نژاد – کوچه اتحادیه املاک – پلاک 4
شماره تماس: 02122232380  و  09121180588