کاشت مو با دستگاه اتوماتیک
روش FIT با پانچ برقی

کاشت مو با دستگاه اتوماتیک

روش FIT با دستگاه پانچ برقی

دستگاه کاشت موی اتوماتیک در ایران وجود ندارد و در تبلیغات اگر این کلمات را می بینید دروغ محض است و بیشتر منظور همان روش FIT روتین می باشد که با دستگاه های پانچ برقی برداشت را انجام می دهد و تقریبا تمام کلینیک های کاشت مو انواعی از این میکروموتور پانچهای برقی را دارند و جهت برداشت FIT از آن استفاده می کنند . پس خیال شما را راحت کنم روشی به نام کاشت موی اتوماتیک در ایران وجود ندارد و این کلمات فقط برای فریب شما می باشد !

اما کاشت موی اتوماتیک چیست ؟

از چندین سال قبل محققین اروپایی و آمریکایی در صدد ساخت دستگاهی می باشند که برداشت و کاشت مو را به صورت اتوماتیک و با اسکنر کامپیوتری و فشار هوا و بدون دخالت دست انسان انجام دهد که نمونه های اولیه آن دستگاه SAFER بود و نمونه های جدیدتر و کاملتری نیز ساخته شده و در چند جای جهان استفاده می شود اما در ایران تا این لحظه خیر .

مهمترین مشکل این دستگاه ها عدم استریل شدن کامل آنها می باشد و به همین دلیل دستگاه SAFER مطرود و ممنوع شد و مهمترین مزیت این دستگاه ها افزایش سرعت برداشت و کاشت نسبت به کار نیروی انسانی می باشد .

در حال حاضر جند نمونه کاملتر این دستگاه اتوماتیک ساخته شده که به دلیل قیمت بالا و عدم صرفه اقتصادی وارد ایران نشده و در مورد اینکه آیا نتایج آن نسبت به کار نیروی انسانی بهتر یا بدتر است هنوز تردید وجود دارد .

دنیایتان را تکان می دهیم

تا دیگران را شکست دهید

شاهکار هنر دست متخصصین برای ایجاد فوق العادگی

کلینیک کاشت موی دکتر رضائی | معتبرترین کلینیک کاشت موی ایران

کلینیک کاشت موی دکتر رضائی تنها کلینیک کاشت مو در ایران  است که قسمتهای مهم جراحی و کاشت شما توسط جراح متخصص کاشت مو انجام می شود .  بهترین نتایج کاشت مو در ایران متعلق به کلینیک مو ایران می باشد . کلینیک مو ایران دارای تعداد زیادی نمونه عکس و فیلم بعد از کاشت می باشد و دکتر رضائی بیشترین برنامه علمی در مورد کاشت مو در تلویزیون را داشته است

تلفن و تلگرام مشاوره : 09121180588
نشانی:تهران – 35 متری قیطریه – اول خیابان حداد نژاد – کوچه اتحادیه املاک – پلاک 4
شماره تماس: 02122232380  و  09121180588