مو ایران کلینیک کاشت موی دکتر رضائی

کاشت مو با دستگاه اتوماتیک
روش FIT با پانچ برقی

کاشت مو با دستگاه اتوماتیک

روش FIT با دستگاه پانچ برقی

دستگاه کاشت موی اتوماتیک در ایران وجود ندارد و در تبلیغات اگر این کلمات را می بینید دروغ محض است و بیشتر منظور همان روش FIT روتین می باشد که با دستگاه های پانچ برقی برداشت را انجام می دهد و تقریبا تمام کلینیک های کاشت مو انواعی از این میکروموتور پانچهای برقی را دارند و جهت برداشت FIT از آن استفاده می کنند . پس خیال شما را راحت کنم روشی به نام کاشت موی اتوماتیک در ایران وجود ندارد و این کلمات فقط برای فریب شما می باشد !

اما کاشت موی اتوماتیک چیست ؟

از چندین سال قبل محققین اروپایی و آمریکایی در صدد ساخت دستگاهی می باشند که برداشت و کاشت مو را به صورت اتوماتیک و با اسکنر کامپیوتری و فشار هوا و بدون دخالت دست انسان انجام دهد که نمونه های اولیه آن دستگاه SAFER بود و نمونه های جدیدتر و کاملتری نیز ساخته شده و در چند جای جهان استفاده می شود اما در ایران تا این لحظه خیر .

مهمترین مشکل این دستگاه ها عدم استریل شدن کامل آنها می باشد و به همین دلیل دستگاه SAFER مطرود و ممنوع شد و مهمترین مزیت این دستگاه ها افزایش سرعت برداشت و کاشت نسبت به کار نیروی انسانی می باشد .

در حال حاضر جند نمونه کاملتر این دستگاه اتوماتیک ساخته شده که به دلیل قیمت بالا و عدم صرفه اقتصادی وارد ایران نشده و در مورد اینکه آیا نتایج آن نسبت به کار نیروی انسانی بهتر یا بدتر است هنوز تردید وجود دارد .

دنیایتان را تکان می دهیم

تا دیگران را شکست دهید

شاهکار و هنر دست برای فوق العادگی

کلینیک کاشت موی دکتر رضائی | معتبرترین کلینیک کاشت موی ایران

کلینیک کاشت موی دکتر رضائی تنها کلینیک کاشت مو در ایران که قسمتهای مهم جراحی و کاشت شما توسط جراح متخصص انجام می شود . این کلینیک از سال 1383 تاکنون به صورت تخصصی در کاشت مو فعالیت دارد . بهترین نتایج کاشت مو در ایران متعلق به کلینیک مو ایران می باشد .

تلفن و تلگرام مشاوره : 09121180588
نشانی:تهران – 35 متری قیطریه – اول خیابان حداد نژاد – کوچه اتحادیه املاک – پلاک 4
شماره تماس: 02122232380  و  09121180588