کاشت مو برای خانم ها

برای خانم ها هم کاشت مو انجام می شود !

کاشت مو برای خانم ها نیز انجام می شود
اما نسبت به آقایان اندکی تفاوت دارد


کاشت مو در خانم ها

کاشت مو برای بانوان محترم نیز قابل انجام می باشد . اما اکثر مراجعین خانم کاندید مناسبی برای کاشت مو نیستند زیرا اکثرا به علت کم پشتی مراجعه نموده اند و تقاضای پر پشت کردن منطقه کم پشتی را دارند و کاشت مو برای پرپشت کردن موها مناسب نیست . موارد خاص و نسبتا کمی از خانمها کاندید مناسب کاشت مو می باشند و آن هم  گروهی هستند که طاسی شدید و واضح دارند و پوست سر کاملا زیر نور مشخص می باشد که خوشبختانه اکثرا بانوان محترم به این حد طاسی نمیرسند .

اگر برای خانمی که کم پشتی دارد و کاندید کاشت مو نیست کاشت انجام شود ممکن است به موهای خودش صدمه وارد شده و نه تنها بهبودی حاصل نشود بلکه تراکم نهایی کمتر از تراکم قبل از کاشت شود بنابراین باید در انتخاب بیمار خانم برای کاشت مو باید دقت فراوان بعمل آید و بانوان محترم اصرار به انجام کاشت نداشته باشند .

موارد خاصی که کاندید کاشت مو می باشند نیز به علت طاسی زیاد و مشکل خونرسانی منطقه کاشت که اکثرا در خانمها وجود دارد و نیز به دلیل آسیب دیدن بانک مو در خانمها ، نتیجه یک بار کاشت معمولا پر پشت نسیت و موی کاشته شده حتما از موی طبیعی خانمها کم پشت تر دیده می شود که اگر شرایط خوب بود می توان با کاشت دوم تراکم را بهبود بخشید اما تقریبا هیچ وقت تراکم واقعی برای خانمها ایجاد نمی شود .


چرا اکثرا خانمها برای کاشت مو مناسب نیستند ؟

دلایل اینکه کاشت مو در خانمها با آقایان متفاوت می باشد :

1- طاسی خانمها اکثرا کامل نیست و بیشتر کم پشتی می باشد .

۲ – بر عکس اقایان که بانک مو معمولا سالم می باشد در خانمها بانک مو نیز متاثر از هورمونها می شود و هم تراکم آن کم می شود و هم احتمال ریزش موهای کاشت شده می باشد .

۳ – معمولا در خانمها علاوه بر هورمونها مشکل خونرسانی در منطقه طاسی نیز وجود دارد و موهای کاشت شده کمبود خونرسانی دارن و به عبارتی پیوندها خوب نمی گیرد .

شاهکار هنر دست جراحان

برای ایجاد “فوق العادگی”

دکتر رضائی متخصص و جراح کاشت مو

تهران قیطریه،اول خیابان حداد نژاد
22232380و09121180588

دنیایتان را تکان می دهیم

تا دیگران را شکست دهید

شاهکار هنر دست متخصصین برای ایجاد فوق العادگی

کلینیک کاشت موی دکتر رضائی | معتبرترین کلینیک کاشت موی ایران

کلینیک کاشت موی دکتر رضائی تنها کلینیک کاشت مو در ایران  است که قسمتهای مهم جراحی و کاشت شما توسط جراح متخصص کاشت مو انجام می شود .  بهترین نتایج کاشت مو در ایران متعلق به کلینیک مو ایران می باشد . کلینیک مو ایران دارای تعداد زیادی نمونه عکس و فیلم بعد از کاشت می باشد و دکتر رضائی بیشترین برنامه علمی در مورد کاشت مو در تلویزیون را داشته است

تلفن و تلگرام مشاوره : 09121180588
نشانی:تهران – 35 متری قیطریه – اول خیابان حداد نژاد – کوچه اتحادیه املاک – پلاک 4
شماره تماس: 02122232380  و  09121180588