کاشت مو توسط تکنسین بدون پزشک

کاشت مو توسط تکنسین بدون حضور پزشک

یکی از نادرستی های کاشت مو تکنسینهایی هستند که بدون حضور پزشک کاشت مو انجام می دهند که این بدترین نوع کاشت مویی می باشد که یک فرد ممکن است انجام دهد .

تکنسین هایی هستند که ممکن هست حتی جزو گروه پزشکی نیز نباشند مثلا دیپلم انسانی هستند یا لیسانس نقاشی می باشند . این تکنسینها به صورت تجربی مقداری از عمل کاشت مو را یاد گرفته اند اکثرا فقط عمل اف آی تی را . این افراد به صورت مستقل در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام تبلیغ می کنند و اقدام به جذب بیمار می کنند سپس از کلینیکهایی که مجوز کاشت مو دارند تخت عمل اجاره می کنند و به صورت مستقل و بدون نظارت هیچ پزشکی اقدام به کاشت مو برای این بیماران می کنند . به دلیل اینکه این افراد علم و تعهد پزشکی ندارند و تحت نظارت هیچ کسی نیز نیستند و به هیچ جایی نیز نباید پاسخگو باشند با بدترین نحو ممکن و کم کیفیت ترین وسایل پزشکی غیر استریل این کار را انجام می دهند و احتمال ایجاد عارضه و مشکل نیز بسیار زیاد می باشد . مراقب باشید در دام این افراد نیافتید !!!

 

دنیایتان را تکان می دهیم

تا دیگران را شکست دهید

شاهکار هنر دست متخصصین برای ایجاد فوق العادگی

کلینیک کاشت موی دکتر رضائی | معتبرترین کلینیک کاشت موی ایران

کلینیک کاشت موی دکتر رضائی تنها کلینیک کاشت مو در ایران  است که قسمتهای مهم جراحی و کاشت شما توسط جراح متخصص کاشت مو انجام می شود .  بهترین نتایج کاشت مو در ایران متعلق به کلینیک مو ایران می باشد . کلینیک مو ایران دارای تعداد زیادی نمونه عکس و فیلم بعد از کاشت می باشد و دکتر رضائی بیشترین برنامه علمی در مورد کاشت مو در تلویزیون را داشته است

تلفن و تلگرام مشاوره : 09121180588
نشانی:تهران – 35 متری قیطریه – اول خیابان حداد نژاد – کوچه اتحادیه املاک – پلاک 4
شماره تماس: 02122232380  و  09121180588