کاشت مو چیست ؟

به کلینیک کاشت موی دکتر رضائی  ( کلینیک مو ایران ) خوش آمدید .


کاشت مو چیست ؟

کاشت مو یک عمل جراحی در ناحیه سر می باشد در این عمل جراحی موهای پشت سر بیمار با ریشه و ضمائم آن برداشته می شود و در قسمتهایی از سر که طاسی دارد پیوند زده می شود پس کاشت مو پیوند موی زنده می باشد  و جابجا کردن موهای سر خود بیمار از عقب سر به جلوی سر می باشد . کاشت مو زایش و افزایش مو نیست و فقط جابجا کردن مقدار محدودی از موهای پشت سر بیمار که استعداد ریزش ندارند ( = بانک مو ) به جاهای دیگر سر می باشد .

ما در کاشت مو مقداری از موهای پشت سر بیمار را برمی داریم و در جاهایی از سر که واجبتر است و بیشتر در دید است به نحوی که خودمان دوست داریم چینش جدید ایجاد می کنیم تا بهترین بهره را از مقدار اندک مویی که اجازه داریم از پشت سر قرض بگیریم داشته باشیم.

کاشت مو یک جراحی زیبایی بسیار عالی می باشد و تغییر چهره ای که در افراد ایجاد می کند بسیار در بالا بردن حس اطمینان به نفس آنان موثر می باشد و باعث تغییرات بسیار زیادی در حس خوب زندگی کردن آنان می شود . به دلیل این نوع بالا رفتن آرامش زندگی مراجعین کاشت مو ، گر چه پیوند مو یک عمل جراحی زیبایی می باشد کم کم به عنوان یک درمان لازم برای بسیاری از افراد  کم مو توصیه می شود .

در کاشت مو تقریبا همیشه ما محدودیت بانک مو داریم و اکثر اوقات مقدار مویی که لازم داریم را بانک مو در اختیار ما نمی گذارد از اینرو و به دلایل دیگری موی کاشته شده هیچوقت با یک بار کاشت تراکم موی واقعی را پیدا نمی کند و مراجعین محترم کاشت مو باید دقیقا این مطلب را بدانند که با یک بار کاشت مو ( هر چقدر هم خوب انجام شود و هر چقدر هم بانک مو خوب باشد ) تراکم موی کاشته شده از تراکم موی طبیعی کمتر می باشد و اگر عکسهایی از سرهای خیلی پرپشت می بینند کذب است و یا بیمار تاپیک زده است یا با فتوشاپ درست شده است و یا در زاویه ای گرفته شده که کم پشتی خود را کمتر نشان می دهد! ولی اگر بیمار تراکم های بالاتری را می خواهد می توان سال آینده دوباره لابلای موها کاشت انجام داد و تراکم ایجاد نمود .

عمل جراحی کاشت مو به سه دسته اصلی تقسیم می شود که این تقسیم بندی بر اساس نوع برداشت موها می باشد و کاشت در هر سه صورت مشابه می باشد :

۱ – روش FUT یا روش جراحی

۲ – روش FIT یا اصطلاحا روش غیر جراحی

۳ – روش ترکیبی که شامل هر دو روش بالا می باشد .

بقیه اسامی ای که در کاشت مو می بینید یکی از همین سه روش می باشد مثلا روش BHT روش برداشت مو با تکنیک FIT از بدن می باشد . یا کلمه دروغ sut  که همان تکنیک fit می باشد .

قبل از کاشت مو

دو هفته بعد از کاشت مو

یک سال بعد از کاشت مو


چه کسانی برای کاشت مو مناسب هستند ؟

چه کسانی از کاشت مو نتیجه خوبی می گیرند ؟

1 – حتما باید در قسمتی از سر طاسی وجود داشته باشد و پوست سر زیر نور معمولی دیده شود . کاشت مو برای تراکم دادن موهای کم پشت مناسب نیست .

۲ – فرد باید بانک موی نسبتا مناسبی داشته باشد و اگر موهای پشت سر خیلی کم است یا خیلی نازک می باشد کاشت مو نتیجه مناسبی نمی دهد .

۳ – از نظر بدنی سالم باشد و مشکلات قلبی ، ریوی ، کلیوی ، کبدی نداشته باشد و در منطقه برداشت و کاشت مو نیز بیماری پوستی نداشته باشد .

۴ – توقع منطقی از کاشت مو داشته باشد و بداند بر اساس وسعت طاسی و بانک مو هر فردی نتیجه متفاوتی دارد .

شاهکار هنر دست جراحان

برای ایجاد “فوق العادگی”

دکتر رضائی متخصص و جراح کاشت مو

تهران قیطریه،اول خیابان حداد نژاد
22232380و09121180588

دنیایتان را تکان می دهیم

تا دیگران را شکست دهید

شاهکار هنر دست متخصصین برای ایجاد فوق العادگی

کلینیک کاشت موی دکتر رضائی | معتبرترین کلینیک کاشت موی ایران

کلینیک کاشت موی دکتر رضائی تنها کلینیک کاشت مو در ایران  است که قسمتهای مهم جراحی و کاشت شما توسط جراح متخصص کاشت مو انجام می شود .  بهترین نتایج کاشت مو در ایران متعلق به کلینیک مو ایران می باشد . کلینیک مو ایران دارای تعداد زیادی نمونه عکس و فیلم بعد از کاشت می باشد و دکتر رضائی بیشترین برنامه علمی در مورد کاشت مو در تلویزیون را داشته است

تلفن و تلگرام مشاوره : 09121180588
نشانی:تهران – 35 متری قیطریه – اول خیابان حداد نژاد – کوچه اتحادیه املاک – پلاک 4
شماره تماس: 02122232380  و  09121180588