کلینیک مو ایران یا کلینیک کاشت موی دکتر رضائی موفق به دریافت پروانه بهره برداری درمانگاه تخصصی پوست و مو از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی شد و از این به بعد با نام کلینیک تخصصی پوست و موی آدنیس و با مجوز فعالیت از وزارت بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران در امر کاشت مو ادامه فعالیت دارد
  • لیزر و تقویت و رشد موها (لیزر کم توان )

   اگر شدت نور لیزر کم باشد بجای اثر موبری و تخریبی اثر عکس آن یعنی اثر رشد مو ، تقویت مو و جلوگیری از ریزش مو خواهیم داشت .یعنی نور لیزر با شدت کم اثرات رشد روی موها و بافت های بدن دارد .

   اثر لیزر در موارد زیر به اثبات رسیده است :

   1- ليزر باعث افزايش رشد مو می شود .
   2- ليزر باعث استريل كردن منطقه جراحی مي شود.
   3- ليزر باعث افزايش خونرساني منطقه جراحی مي شود.
   4- لیزر باعث کاهش ورم منطقه جراحی می شود .
   5- ليزر باعث تسريع بهبود زخم جراحی مي شود.
   6- ليزر اثر ضد التهاب و ضد درد در منطقه جراحی دارد .

   از این اثر لیزر استفاده شده است و دستگاه های لیزر متفاوتی به نام لیزر کم توان ساخته شده است که این دستگاه ها خاصیت رشد و تقویت مو دارند .

   ما در کلینیک مو ایران از یکی از بهترین دستگاه های لیزر کم توان با نام لیزر دوریس استفاده می کنیم . ما از لیزر کم توان در دو مورد استفاده میکنیم :

   الف - در افرادی که دچار ریزش مو هستند و کاندید کاشت مو نیستند . جهت کاهش ریزش مو حداقل ده جلسه لیزر کم توان می بایست انجام شود که معمولا هفته ای دو جلسه لیزر مناسب است .


   ب – در افرادی که کاشت مو انجام داده اند پس از عمل دکتر رضایی سه جلسه لیزر کم توان انجام می دهد که این لیزر اثرات مفید زیر را دارد :

   1- تقویت موهای کاشته شده
   2- تسریع بهبود زخم های جراحی
   3- کم شدن اسکار جراحی پشت سر در fut
   4- استریل شدن زخم جراحی
   5- کم شدن ورم بعد از عمل کاشت مو
   6- کم شدن درد بعد از عمل کاشت مو
   قابل ذکر است سه جلسه لیزر کم توان بعد از کاشت مو در کلینیک دکتر رضائی رایگان به بیمار کاشت مو هدیه می شود و در صورت تمایل بیمار جلسات بیشتر با هزینه ای مختصر انجام می شود .
   در مطالعه ای که سال گذشته توسط دکتر رضائی در مورد اثر لیزر کم توان در کاهش ریزش اولیه موهای کاشته شده پس از عمل انجام شد اثرات مثبت لیزر تایید و اثبات شد . این اولین مطالعه در این مورد در دنیا می باشد که توسط دکتر رضائی طراحی و اجرا شد .