به کلینیک کاشت موی دکتر رضائی معتبرترین و مجهزترین کلینیک کاشت مو ایران خوش امدید تلفن 22232380-021 موبایل و تلگرام 09121180588 کلینیک مو ایران یا کلینیک کاشت موی دکتر رضائی دارای پروانه بهره برداری و مجوز از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی می باشد . این کلینیک با مجوز درمانگاه تخصصی پوست و موی آدنیس در وزارت بهداشت و درمان ثبت شده است و تحت نظر و بازرسی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اداره می شود . این کلینیک پوست و مو دارای مجوز کاشت مو از وزارت بهداشت درمان می باشد و موسس و مسئول فنی آن آقای دکتر رضائی می باشد
  • روشPRP

   کلمه PRP مخففplatelet rich plasma است و مزوتراپی بیولوژیک هم نامیده می شود . در این روش خون خود فرد را توسط کیت مخصوص می گیرند و پس از انجام اقدامات خاصی پلاسمای غنی از پلاکت و فاکتور رشد را جدا کرده و پس از تزریق این ماده در نواحی مختلف (بر اساس نوع بیماری )اثرات مثبت آن بدست می آید .
   سه مزیت اولیه PRP شامل اتصال به سلول های بنیادی ، افزایش غلظت فاکتور رشد و بازسازی بافت جدید است .

   اساس روش PRP تحریک سلول های بنیادی است . سلول های بنیادی سلول هایی هستند که در بدن به هر شکل که نیاز باشد در میآیند و ایجاد بافت های مختلف می کنند البته سلول های بنیادی بصورت غیر فعال هستند و برای فعال شدن نیاز به پلاکت دارند . سلول های بنیادی پس از فعال شدن این خاصیت را پیدا می کنند که به بافت مجاور خود تبدیل شوند و مثلا در کنار ریشه مو باعث رویش موی جدید می شوند .


   مزایای PRP:
   1- از خون خود شخص استفاده می شود . پس باعث آلرژی و انتقال بیماری هایی مثل هپاتیت و HIVنمی شود .
   2-بصورت کامل استریل انجام می شود.
   3- اثر طولانی مدت دارد.

   معایب PRP:
   1- برای شروع اثر نیاز به زمان دارد و گاهی مشاهده نتیجه نهایی از 6 ماه تا یک سال طول می کشد .
   2-پس از انجام PRP پاسخ درمان بستگی به واکنش های سلولی فرد دارد که این واکنش ها توسط پزشک یا خود فرد قابل کنترل یا تنظیم نیست .
   3- در 10% موارد ممکن است اثری دیده نشود .