به کلینیک کاشت موی دکتر رضائی معتبرترین و مجهزترین کلینیک کاشت مو ایران خوش امدید تلفن 22232380-021 موبایل و تلگرام 09121180588 کلینیک مو ایران یا کلینیک کاشت موی دکتر رضائی دارای پروانه بهره برداری و مجوز از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی می باشد . این کلینیک با مجوز درمانگاه تخصصی پوست و موی آدنیس در وزارت بهداشت و درمان ثبت شده است و تحت نظر و بازرسی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اداره می شود . این کلینیک پوست و مو دارای مجوز کاشت مو از وزارت بهداشت درمان می باشد و موسس و مسئول فنی آن آقای دکتر رضائی می باشد
  • PRP و کاشت مو


   مقایسه کاشت مو با prp:
   پس از کاشت مو هیچ موئی به شما اضافه نمی شود بلکه پیازهای مواز ناحیه ای برداشت شده و در منطقه ای دیگر کاشت می شود ولی درprpبا استفاده از تزریق پلاسمای غنی از پلاکت تحریک رویش مو ایجاد می گردد. prpباعث می شود پیازهای مو از فاز تلوژن (مرحله خواب و غیر فعال )خارج شده و رشد نمایند .

   مقایسه prpبا مزوتراپی کلاسیک :
   مزوتراپی استفاده از دوزهای کم دارو با تزریق های مکرر در ناحیه مورد نظر است ولی prpتزریق فاکتور های رشد است که از خون خود بیمار مشتق شده است . در هر دو روش ماده مورد نظر (دارو یا پلاسمای حاوی پلاکت ) توسط تزریقات مکرر به محل رسانده میشودچون روش تزریق prpمشابه مزوتراپی است ولی داروی آن از خود بدن گرفته می شود به آن مزو تراپی بیولوژیک هم اطلاق می شود .

   تاثیر هم زمان prp و کاشت مو:
   همراه کردن prpبا کاشت مو بخصوص در چهار ماه اول منجر به رشد سریعتر موهای کاشته شده می شود . این عمل در نتیجه تشکیل عروق جدید در محل کاشت و افزایش اکسیژن رسانی در محیط است و از طرفی منجر به رویش موهای کرکی و نازک جدید در سر می شود و به همین دلیل سبب ارتقاء کیفیت کاشت مو می شود .
   استفاده از prp جهت رشد مو منافع زیادی دارد. فاکتورهای رشد تغلیظ شده پلاکتی در رشد موهای جدید وپرپشت کردن موهای قبلی و همچنین ضخیم و تقویت شدن موهای پیوندی بسیار موثر است.