به کلینیک کاشت موی دکتر رضائی معتبرترین و مجهزترین کلینیک کاشت مو ایران خوش امدید تلفن 22232380-021 موبایل و تلگرام 09121180588 کلینیک مو ایران یا کلینیک کاشت موی دکتر رضائی دارای پروانه بهره برداری و مجوز از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی می باشد . این کلینیک با مجوز درمانگاه تخصصی پوست و موی آدنیس در وزارت بهداشت و درمان ثبت شده است و تحت نظر و بازرسی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اداره می شود . این کلینیک پوست و مو دارای مجوز کاشت مو از وزارت بهداشت درمان می باشد و موسس و مسئول فنی آن آقای دکتر رضائی می باشد
  • گالری عکس بیماران کاشت مو

   کلینیک کاشت موئی معتبر می باشد که گالری عکس غنی داشته باشد و برای هر سئوال مراجع محترم کاشت مو، جوابی مناسب با عکس مناسب در اختیار داشته باشد.
   دقت کنید عکس ها متعلق به همان پزشک و همان کلینیک باشد و عکس های خارجی،اینترنتی،مربوط به ترمیم مو با کلاه گیس و یا عکس های کلینیک های دیگر نباشد.

   اکثرا کلینیک های معتبر آرم یا لوگوی مخصوص به خود دارند که برای عدم سوء استفاده از عکس ها این آرم روی عکس ها می باشد، دقت کنید آرم کلینیک دیگری روی عکس ها نباشد یا آرم ها پاک نشده باشد.

   عکس ها باید شامل نماهای متفاوت سر باشد اکثرا عکس ها به صورت رخ نشان داده می شود که مهمترین نما می باشد اما شما باید تقاضای عکس های نیمرخ و از بالا نیز داشته باشید تا تراکم واقعی موهای کاشته شده نمایان شود.

   همچنین یک کلینیک معتبر می بایست عکس هایی از سیر کامل چند بیمار از قبل از عمل تا رویش کامل موها داشته باشد تا شما بتوانید سیر کامل کاشت مو را مشاهده و درک کنید.

   عکس هایی که تاریخ روی آنها حک شده مطمئن تر و معتبرتر می باشند و شما می توانید سیر تحولات را واقعی تر مشاهده کنید.
   در کل یک کلینیک کاشت موی معتبر می بایست هر عکسی که شما تقاضا کنید در اختیار داشته باشد.