به کلینیک کاشت موی دکتر رضائی معتبرترین و مجهزترین کلینیک کاشت مو ایران خوش امدید تلفن 22232380-021 موبایل و تلگرام 09121180588 کلینیک مو ایران یا کلینیک کاشت موی دکتر رضائی دارای پروانه بهره برداری و مجوز از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی می باشد . این کلینیک با مجوز درمانگاه تخصصی پوست و موی رضائی در وزارت بهداشت و درمان ثبت شده است و تحت نظر و بازرسی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اداره می شود . این کلینیک پوست و مو دارای مجوز کاشت مو از وزارت بهداشت درمان می باشد و موسس و مسئول فنی آن آقای دکتر رضائی می باشد
  • عوارض کاشت مو

   کاشت موی طبیعی یک جراحی سبک و سرپایی است و جزء اعمال جراحی کوچک محسوب می شود.چون این کار یک عمل جراحی می باشد می بایست اصول اولیه جراحی رعایت شود.در حد امکان از وسایل یک بار مصرف استریل استفاده شود ووسایل جراحی چند بار مصرف نیز کاملا شستشو داده شده وبا اتوکلاو و فور استریل شود.
   دستکشهای مصرفی می بایست استریل بوده و پرسنل اتاق عمل حد اعلای نظافت و استریلیتی را رعایت کنند.در صورت رعایت موارد فوق عمل جراحی پیوند مو یک جراحی کم عارضه و بدون مشکل حادی خواهد بود.
   موارد کوچکی در سیر رشد موها وجود دارد که گاه اذیت کننده می باشد اما عارضه محسوب نمی شود و سیر طبیعی عمل پیوند مو می باشد.
   مثلا یک ماه بعد از پیوند ، موهای کاشته شده دچار ریزش موقتی می شوند یا در ماه دوم جوشهای ریزی در محل کاشت مو ایجاد می شود که این موارد سیر طبیعی این جراحی می باشد.
   قابل ذکر است در صورت عدم رعایت موارد ذکر شده عوارض متعددی مانند: عفونت، خونریزی ، انتقال بیماری های ویروسی مانند:ایدز وهپاتیت ، ریزش دائم موها و نگرفتن پیوندها و سیاه شدن پوست منطقه دهنده و گیرنده پیوند و... جزء عوارض این جراحی می باشد که بر اثر سهل انگاری پرسنل یا عدم تبحر پزشک کاشت مو ایجاد می شود.